Zimní semestr VU3V

V pondělí 2. září se v Malém sále Divadla J. K. Tyla konala první schůzka zájemců z řad seniorů o studium v zimním semestru Virtuální Univerzity třetího věku.
Zimní semestr VU3V

Na informační schůzku dorazilo 19 seniorů, ke studiu se na místě přihlásilo 16 z nich. Další dvě zájemkyně se přihlásily telefonicky.

Ke studiu pro zimní semestr bylo společně vybráno téma „České dějiny a jejich souvislosti“ (názvy jednotlivých přednášek, včetně data a času konání, naleznete v přiloženém souboru).

Pokud Vás toto téma zajímá, máte možnost se až do neděle 8. září  ke studiu také přihlásit

Přihlásit se můžete na telefonním čísle 777 890 416 nebo na e-mailové adrese reditelka@knihovnack.cz

Zároveň připomínáme, že z důvodu rekonstrukce knihovny se všechny přednášky budou konat v Malém sále Divadla J. K. Tyla.

Těšíme se na Vás.