Nová služba pro čtenáře

Že v knihovně půjčujeme audioknihy, určitě víte, ale co byste řekli na e-knihy?
Nová služba pro čtenáře

Před pár dny jsme se dozvěděli, že nám byla od VISK-3 přidělena dotace na e-knihy, o kterou jsme zažádali v prosinci minulého roku.
Během měsíce května Vám tedy nabídneme další službu, a to možnost stáhnout si knihu do svého vlastního zařízení, do chytrého telefonu nebo tabletu.Pokud si budete chtít novou službu vyzkoušet, stačí splňovat následující:

• mít v naší knihovně zaplacenou registraci
  • mít svůj vlastní chytrý telefon/tablet
  • mít nainstalovanou aplikaci Palmknihy

V dalším kroku si pak jen v on-line katalogu knihovny najdete e-knihu, kterou si budete chtít přečíst, kliknete na tlačítko e-výpůjčky a e-kniha se Vám objeví v aplikaci.

Po učinění všech potřebných technických a administrativních kroků Vám dáme vědět, od kterého květnového data budou e-výpůjčky dostupné, proto prosím sledujte náš Facebook a webové stránky.

A ještě jedna příjemná informace na závěr tohoto příspěvku: za e-knihy platí knihovna, čtenář je má zdarma v rámci svého ročního čtenářského poplatku. To stojí za vyzkoušení, nebo ne?